KAMA - Bóg miłości.


Live like theatre prezentuje przedstawienie w którym Ty i Twoja partnerka grają główne role. Sztuka KAMA - Bóg miłości jest erotyczną przygodą skierowaną dla par, którą będziecie mogli przeżyć razem. Twoja Kobieta będzie tu w centrum wydarzeń, a ty wcielisz się w rolę Tomka.

Wspaniały pomysł na wspólny wieczór.

Jak to działa

Live like theatre jest interaktywnym słuchowiskiem. Oznacza to, że możesz zmieniać bieg wydarzeń i decydować co słyszycie. Dzieje się to za pomocą twojego telefonu, który będzie pilotem. Bardzo dobre efekty osiągniesz stosując przenośny głośnik podłączony do twojego telefonu, który o wiele łatwiej niż telefon, może symulować głos osoby poruszającej się po pokoju. Ze względu na to, że słuchowisko oddziałuje na zmysł słuchu dobrze jest ograniczyć pole widzenia twojej partnerki.

Dla kogo: Tylko dla par, zawiera tresci erotyczne, Symuluje seksualny trójkąt 18+
Osoba aktywna: Mężczyzna poziom aktorstwa średni.
Osoba pasywna: Kobieta - Poziom aktorstwa minimalny.
Rekwizyty: Opaska na oczy.
Czas i miejsce: 40min - 1.5h zacisze domowe.
Cena: free

Jak zacząć

  • Porozmawiaj z partnerką. Ona będzie słyszała głos Marka i czuła twoje pieszczoty. Jak się możesz domyślić będzie to dla niej zupełnie nowe doznanie i dobrze byłoby, aby wiedziała że to tylko rola. Przygotuj sprzęt audio. Najlepiej przenośny mini głośnik. Sam telefon komórkowy może być trochę za słaby, aby zasymulować głos Marka. Dostosuj głos do pomieszczenia, w którym się znajdujecie. Możesz zadbać o nastrojową muzykę. Zadbaj o to, aby twój telefon nie wydawał dźwięków przy klikaniu przycisków. Będzie on twoim głównym narzędziem, którym będziesz sterował głosem Marka. Twoja partnerka nie powinna uczestniczyć w tych przygotowaniach. (W tym czasie może się zająć charakteryzacja - musi przecież pięknie wyglądać). Diabeł tkwi w szczegółach. Podczas gdy twoja partnerka będzie miała zawiązane oczy, ty będziesz poruszał się z telefonem i głośnikiem po pomieszczeniu.
  • Zaproś partnerkę do zabawy. Powinna wiedzieć, że spodziewacie się gościa. Pozwól jej usiąść w wygodnym miejscu, tak aby czuła się swobodnie. Załóż partnerce opaskę na oczy.
  • Show time. Jak tylko założysz twojej partnerce opaskę na oczy, to możesz rozpocząć zabawę. Tytułem wprowadzenia możesz powiedzieć, że musisz otworzyć drzwi ponieważ Tomek wysłał Ci smsa informując o przybyciu. Tomek rozpocznie monolog słowami “Hej wam. Jak się miewacie” zaraz po naciśnięciu przycisku start. Słuchaj uważnie co mówi Tomek. Będzie on wydawał polecenia. Na przykład poprosi cię, abyś usiadł. Możesz wtedy ruszyć krzesłem, aby sprawić wrażenie że siadasz. Jeśli chcesz przetestuj aplikację gdy będziesz sam lub bądź mistrzem improwizacji. Każdy dialog będzie wymagał od ciebie wyboru następnej sekwencji lub kliknięcia przycisku dalej. Dostosuj swój wybór do istniejącej sytuacji. Opisy przycisków będą zdradzać tobie co sie zachwilę wydarzy.
  • To już jest koniec. Gdy już skończycie zabawę. Dodaj swój komentarz. Aplikacja jest dostępna za darmo. Twoje wrażenia są dla nas bardzo cenne. Napisz co ci się podobało a co nie, z czym były problemy. Jest to pierwsza taka aplikacja, więc bądźcie wyrozumiali ;-). No i oczywiście podzielcie się linkiem ze swoimi znajomymi.

Rozpocznij zabawę

Miłej zabawy